Odontologai Kaune


DUK (Odontologai Kaune)

Dalinamės atsakymais į pacientams rūpimus klausimus apie mūsų kliniką:

1. Kokias gydymo paslaugas galima gauti klinikoje?

 • Terapinis gydymas (profilaktinė dantų ir burnos gleivinės patikra, dantų plombavimas);

 • Profesionali burnos higiena;
 • Dantų protezavimas;
 • Dantų implantacija;
 • Burnos chirurgija;
 • Periodontologinis gydymas;
 • Dantų šaknų kanalų gydymas;
 • Estetinis plombavimas;
 • Dantų balinimas (kabinetinis balinimas gydytojo kabinete ir kapomis namuose);
 • Diagnostika (2D ir 3D rentgenu).

2. Kaip dažnai reikia lankytis pas gydytoją odontologą?

Profilaktinei apžiūrai pas gydytoją odontologą patariama apsilankyti 2 kartus per metus, net jei nejaučiate jautrumo, skausmo ir kitų nemalonių simptomų.

 Apžiūros metu įvertinama dantų ir burnos būklė, galima laiku pastebėti ligų užuomazgas, kurios nėra fiziškai jaučiamos arba matomos plika akimi. Tokiu atveju bus suteikiamas greitesnis, paprastesnis, o taip pat – ir pigesnis gydymas.

Taigi, nelaukite pirmųjų nemalonių simptomų. Užbėkite ligai už akių jau šiandien – tuo pasirūpins mūsų gydytojai odontologai!

3. Ar po atliktos odontologinės procedūros dantys bus jautresni?

Praktika rodo, kad po tam tikrų odontologinių procedūrų (pavyzdžiui, plombavimo, protezavimo, dantų šaknų kanalų gydymo, dantų implantacijos, šalinimo ir kitų chirurginių procedūrų ir pan.) gali būti jaučiamas trumpalaikis maudimas ar jautrumas.

Nemalonūs pojūčiai beveik visada yra laikini, išnyksta vartojant gydytojo rekomenduotus medikamentus. Jeigu ir toliau jaučiate diskomfortą arba skausmas stiprėję, apie tai informuokite gydytoją.

4. Ar atliekate odontologinį gydymą vaikams?

Taip, pas mus pagalba teikiama įvairaus amžiaus pacientams, įskaitant pačius mažiausius. "Dantesa" klinikoje vaikų laukia draugiškas, empatiškas personalas. Užtikriname, kad pirmoji mažylio pažintis su odontologija bus šilta, pozityvi, be skausmo ir baimės.

5. Kaip galiu išvengti dantų ėduonies ir dantenų ligų?

Norint išvengti ėduonies ir dantenų ligų ar ženkliai sumažinti jų riziką, labai svarbu:

 • Laikytis pavyzdingos burnos higienos. Dantis kasdien valykite dantų šepetėliu minkštais šereliais, naudokite tarpdančių siūlą ir gydytojo rekomenduotą dantų pastą.

 • Rūpintis mityba. Rinkitės sveikus, subalansuotus maisto produktus. Venkite pusfabrikačių, itin rūgščių, saldžių, riebių produktų, gazuotų gėrimų, kurių sudėtyje yra cukraus.
 • Reguliariai tikrinti dantų būklę. Atlikite profesionalią burnos higieną, kurios metu pašalinami dantų akmenys, nuvalomos pigmentinės dėmės ir dantys nupoliruojami. Procedūros metu gydytojas vertina dantų būklę ir, esant būtinybei, paskiria terapinį gydymą.

6. Kaip galiu išvengti dantų ėduonies ir dantenų ligų?

"Dantesa" odontologijos klinikoje teikiamos plataus spektro gydymo paslaugos: nuo profilaktinės apžiūros ir burnos higienos, iki estetinio protezavimo ir chirurginio gydymo. Šių ir kitų paslaugų kainas galite rasti čia.

Užtikriname, kad mūsų klinikoje dirba rūpestingi gydytojai odontologai. Čia kiekvieno paciento laukia puikus kainos ir kokybės santykis bei draugiška gydytojų komanda.

7. Ar už gydymo paslaugas galima atsiskaityti išsimokėtinai?

Puikiai suprantame, kad liga gali užklupti netikėtai ir ne visi pacientai turi pilną gydymui reikalingą sumą. Mūsų klinikoje už paslaugas galima atsiskaityti ir išsimokėtinai. Plačiau apie lankstaus mokėjimo galimybes sužinosite susisiekę su mūsų specialistais. Laukiame Jūsų!

8. Ar prie klinikos galiu palikti automobilį?

Taip, mūsų pacientų patogumui, šalia klinikos įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė (J. Grušo g. 26).

8. Ar klinikoje galima gauti aptarnavimą kitomis kalbomis?

Taip, priimame pacientus iš užsienio – "Dantesa" odontologai gali bendrauti anglų kalba.

10. Ar galite suteikti gydymą skubos tvarka?

Jeigu reikalinga skubi odontologinė pagalba, pavyzdžiui, jaučiamas ūmus danties skausmas, patyrėte fizinę traumą, dantis lūžo ar buvo išmuštas, nedelskite ir kreipkitės į mūsų kliniką. Skubiau paskirsime vizitą: gydytojai odontologai Kaune suteiks visą reikalingą pagalbą.

11. Ką daryti, jei gydytojo odontologo kabinete jaučiu nerimą?

Esame patyrusi odontologų komanda: suprantame, kad nerimas artėjant odontologo vizitui yra dažnai pasitaikantis reiškinys.

Mūsų tikslas – užtikrinti aukščiausios kokybės gydymo paslaugas ir kiekvienam pacientui sukurti ramią, saugią aplinką. Jeigu nerimaujate ar turite papildomų klausimų, praneškite mums apie tai iš anksto. Atsižvelgsime į Jūsų poreikius ir padarysime viską, kad Jūsų vizitas praeitų kuo ramiau ir sklandžiau.

12. Ar paslaugas teikiate ir savaitgaliais?

"Dantesa" odontologai dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, 08:00 – 19:00 val.

13. Kaip galima užsiregistruoti pas odontologą?

Registruotis klinikoje galite Jums patogiu būdu. Rašykite el. paštu info@dantesa.lt arba paskambinkite telefonu +370 631 133 13. Jeigu reikalinga skubi odontologinė pagalba nedelskite: patyrę gydytojai odontologai Kaune išspręs Jūsų sveikatos problemas ir padės plačiai nusišypsoti!


Visos svarbiausios odontologijos paslaugos

Jaučiate danties skausmą, jautrumą, kitus nemalonius simptomus, o gal norite atlikti profilaktinę patikrą? Patyrusi "Dantesa" gydytojų komanda suteiks visas svarbiausias odontologijos paslaugas ir padės dar geriau pasirūpinti Jūsų dantų bei dantenų sveikata.

Diagnozuojame dantų ir burnos audinių ligas, atliekame chirurgines, terapines ir estetines procedūras kiekvienam prieinamomis kainomis. Jūsų kelias į sveiką, harmoningą šypseną prasideda čia!

Nemokamos paslaugos pacientams

 • Profesionali burnos higiena (1 kartą per metus vaikams iki 18 metų amžiaus);

 • Dantų dengimas silantais (atliekamas vaikams, išdygus pirmajam nuolatiniam krūminiam dančiui);
 • Profilaktinė odontologinė patikra (vaikams iki 18 metų amžiaus);
 • Dantų protezavimas (turint TLK sutartį).

Reguliarių vizitų svarba

Kviečiame nelaukti, kol apsilankymas pas gydytoją taps būtinybe. Išvengti toli pažengusių sveikatos problemų padeda profilaktinė apžiūra. Atsakome, kodėl verta užsiregistruoti vizitui pas gydytoją, net jei nejaučiate dantų jautrumo, skausmo ar kitų negalavimų:

Burnos higienos įgūdžių ugdymas

Pirmoji žmogaus pažintis su burnos higiena, dantų pasta ir šepetėliu turėtų prasidėti prasikalus pirmajam dantukui. Vis dėlto, to ne visada pakanka.

Apsilankius pas mūsų gydytojus odontologus, gausite vertingų patarimų, kurie leis dar efektyviau prižiūrėti savo bei vaikų dantukus, pasirūpinti burnos higiena ir išvengti dantų bei dantenų ligų. Parodysime, kaip taisyklingai valyti dantis ir tarpdančius, kokias priemones rinktis, siekiant užtikrini maksimalią dantų švarą, pasiūlysime individualias burnos higienos priemones. Aktualu vaikams ir suaugusiesiems!

Dantų ėduonies diagnostika

Dantų ėduonis, arba kariesas, kuris pažeidžia danties audinius, yra bene labiausiai paplitusi odontologinė problema, į kurią numoti ranka nevalia. Nors kariozinės ertmės (skylutės) gali atrodyti negrėsmingai, laiku nesuteiktas gydymas veda prie gerokai skausmingesnių sveikatos problemų, tokių kaip dantų praradimas ar net kitų organų pažeidimai, infarktas, insultas ir kitos gyvybei pavojingos ligos.

Laiku apsilankius pas gydytoją, jis įvertins dantų būklę ir paskirs greitą bei neskausmingą karieso gydymą. Taip sutaupysite ir išvengsite skausmo, ilgalaikio diskomforto bei pažengusių danties pažeidimų.

Profesionali burnos higiena

Laiku apsilankius pas gydytoją, jis įvertins dantų būklę ir paskirs greitą bei neskausmingą karieso gydymą. Taip sutaupysite ir išvengsite skausmo, ilgalaikio diskomforto bei pažengusių danties pažeidimų.

Tik apsilankius pas burnos higienistą pavyks atsikratyti dantų akmenų. Specialistas taip pat pašalins pigmentines dėmes, minkštąjį apnašą, nupoliruos dantis ir atkurs natūralų jų blizgesį. Ši procedūra suteikia gaivesnį burnos kvapą ir baltesnę šypseną, tačiau jos svarba – ne tik estetinė. Tai apsaugo burnos gleivinę, užkerta kelią ėduonies atsiradimui, todėl praleisti vizitų pas burnos higienistą nerekomenduojame.

Pavojingų ligų nustatymas

Laiku apsilankius pas odontologą, ankstyvoje stadijoje nustatomas burnos vėžys ir kitos sunkios ligos. Dažnai apie jas įspėja nauji dariniai lūpų, liežuvio, burnos gleivinės srityje, sinusuose, gerklėje. Savarankiškai pastebėti šiuos darinius pavyksta ne visada, tačiau patyrę gydytojai odontologai tikrai nepraleis nerimą keliančių ženklų ir nukreips tolesniems tyrimams.

Prarastų dantų atkūrimas

Kartais manoma, kad vieno ar kelių dantų netekimas yra tik kosmetinė problema, į kurią galima nekreipti dėmesio. Vis dėlto, tai sukelia rimtas funkcines problemas, gali lemti komplikacijas: žandikaulio kaulo nykimą, veido deformaciją, sveikųjų kaimyninių dantų pažeidimus ir dar daugiau.

Mūsų klinikos gydytojai odontologai – burnos chirurgai padės išvengti visų minėtų nemalonumų. Atliekame veiksmingą dantų atkūrimą įvairaus amžiaus pacientams net itin sudėtingose situacijose. Naudojame kokybiškas medžiagas – implantus ir protezus – todėl kiekvienam parinksime individualų gydymo metodą, pagal poreikius ir galimybes.