Kabinetinis dantų balinimas

Kartais iki svajonių šypsenos trūksta tik baltesnių dantų. Norintiems džiaugtis balta šypsena saugiai, be skausmo ir ilgam, rekomenduojamas ofisinis dantų balinimas. Procedūra vyksta gydytojo kabinete, naudojant saugias medžiagas. Išgaunamas tolygus, ilgai išliekantis rezultatas.

Siūlome kabinetinį balinimą su Philips ZOOM sistema. Balinimo medžiagos aktyvuojamos ultravioletinės šviesos, balinimo procesas yra saugus, efektyvus, patogus.

Kiek trunka ofisinis dantų balinimas?

Procedūra trunka apie pusvalandį, atidžiai prižiūrint gydytojui.Kainos:

Kabinetinis dantų balinimas

139 eur

Vieno danties balinimas

19 eur

Endodontinis danties balinimas

33 eur

Pakartotinis endodontinio balinimo vizitas

13 eur

Informaciją apie kitų paslaugų kainas rasite čia.


Kas atlieka dantų balinimą?


DUK

Atsakome į pacientams svarbiausius klausimus apie dantų balinimą:

1. Ar atliekant kabinetinį balinimą nesudirginamos dantenos?

Tikrai ne. Siekiant apsaugoti dantenas ir kitus burnos audinius nuo galimo balinimo medžiagų poveikio, gydytojas uždeda specialią dantenų apsaugą (ji kartais dar vadinama skystų koferdamu).

2. Ar ofisinį dantų balinimą saugu atlikti visiems?

Nors ši procedūra tinka daugumai žmonių, dantų balinimas dažniausiai neatliekamas pacientams, sergantiems dantų ar burnos audinių ligomis, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims, nepilnamečiams.

3. Ar geram rezultatui pasiekti užteks vieno vizito?

Balinimo greitis yra individualus. Priklausomai nuo balinimo medžiagų koncentracijos ir paciento situacijos, geriausią rezultatą pasiekti dažniausiai pavyksta po poros apsilankymų.

4. Ar po balinimo dantys taps labai jautrūs?

Dėl inovatyvių balinimo priemonių, naudojamų mūsų klinikoje, jautrumas dažniausiai nepasireiškia: dauguma pacientų po procedūros dantų jautrumo visai nejaučia arba jis būna minimalus. Tai trumpalaikis šalutinis poveikis, kuris praeis netrukus.

5. Ar kabinetinis dantų balinimas pašviesina plombų spalvą?

Ne, plombos, protezai ir kitos restauracijos nepašviesėja. Todėl iš anksto suplanuokite vizitą pas gydytoją odontologą po dantų balinimo, kad senos restauracijos būtų pakeistos naujomis.

Taip pat verta pastebėti, kad tokiu atveju, kai norima balinti negyvą dantį, turi būti atliekamas ne kabinetinis, o vidinis (endodontinis) danties balinimas.

6. Ar galima derinti ofisinį balinimą ir balinimą kapomis namuose?

Taip, balinimas kapomis gali būti naudojamas kaip palaikomoji priemonė, siekiant išsaugoti pasiektą dantų baltumą.


Dantų balinimo eiga

  • Konsultacija: konsultacijos metu įvertinama paciento dantų būklė, aptariami lūkesčiai, atsakoma į visus su dantų balinimu susijusius klausimus.

  • Pasiruošimas: norint išgauti tolygų balinimo rezultatą, turi būti nuvalomi dantų akmenys, pigmentinis apnašas: atliekama profesionali burnos higiena. Ją rekomenduojama atlikti ne vėliau kaip 2 savaitės iki planuojamo dantų balinimo.
  • Kabinetinis dantų balinimas: dedama dantenų apsauga, o ant dantų paviršiaus tepama didelės koncentracijos balinamoji medžiaga su vandenilio peroksidu. Philips ZOOM sistema aktyvinama pasitelkus ultravioletinę šviesą. Veikiant specialiai lempai, įvyksta oksidacijos reakcija: dantų spalva tampa pastebimai baltesnė.

Kabinetinio dantų balinimo nauda

Dantų balinimas gydytojo kabinete turi nemažai privalumų:

  • Greitas efektas. Skubate, tačiau norite nepriekaištingo efekto? Užtikriname, kad vizitas klinikoje neprailgs. Dantų balinimas kabinete trunka apie pusvalandį, o rezultatas matomas iš karto.

  • Maksimaliai saugu. Jaudinatės dėl dantų pažeidimo ar dantenų sudirgimo? Tai iš tiesų gresia naudojant nekokybiškas, agresyvias balinimo medžiagas. Jų mūsų klinikoje nerasite. Siūlome inovatyvią Philips ZOOM balinimo sistemą. Balinimo metu naudojamos švelnios, tačiau galingos balinimo medžiagos, kurias rekomenduoja gydytojai odontologai. Efektyvu šypsenai, saugu dantims ir burnos ertmei!
  • Individualiai parenkamos medžiagos. Atsižvelgiame į natūralią danties spalvą, jautrumą ir paciento lūkesčius. Parenkame balinimo medžiagų intensyvumą ir trukmę, kad padėtume pasiekti Jūsų norimą estetinį rezultatą be skausmo ir kito šalutinio poveikio.
  • Nesudėtinga dantų priežiūra po balinimo. Svarbu ne tik pirminis efektas, bet ir ilgai išliekantys rezultatai. Dantų priežiūra po balinimo yra paprasta. Atlikus procedūrą, gydytojas supažindina su dantų priežiūros eiga, pasiūlo priemones, kurias verta naudoti siekiant išsaugoti dantų baltumą.
  • Mažiau dantų jautrumo. Naudojame švelnias medžiagas, kurios minimalizuoja dantų jautrumo, maudimo riziką. Išbalinus dantis jausitės komfortiškai!