Terapinis dantų gydymas

Kada reikia kreiptis į gydytoją?

 • Padidėjęs dantų jautrumas, ypač vartojant karštą / šaltą / saldų maistą bei gėrimus;
 • buko arba duriančio pobūdžio dantų skausmas;
 • šalia danties iškilęs pūlinukas;
 • pakito dantų forma.
 • dantų spalvos pokyčiai;
 • dantų formos pokyčiai (nutrupėję dantų kraštai, įskilimai, pažeidimai, dantų nudilimas);
 • nemalonus burnos kvapas;
 • dantenų kraujavimas valantis dantis, patinimas ar spalvos pokyčiai;
 • atsiradęs dantų klibėjimas / padidėjęs dantų paslankumas;
 • pasireiškęs skausmas žandikaulio srityje.

Susidūrus su bent vienu iš šių simptomų, nedelskite ir kreipkitės į gydytoją, kuris įvertins Jūsų situaciją ir paskirs efektyvų gydymą.
Kainos:

Nuskausminimas

10 eur

Danties plombavimas

Nuo 69 iki 149 eur

Priekinio danties plombavimas

Nuo 99 eur

Plombavimas (atstatomasis, funkcinis sudėtingas)

Nuo 169 eur

Sąkandžio stabilizavimas kompozitu

Nuo 75 iki 95 eur

Skubi pagalba (ėduonies valymas, vaistų uždėjimas, laikinas užpildas)

49 eur

Sąkandžio stabilizavimas kompozitu

Nuo 75 iki 95 eur

Skubi pagalba (ėduonies valymas, vaistų uždėjimas, laikinas užpildas)

Nuo 49 eur

Laikina plomba

19 eur

Gydomoji plomba

45 eur

Pilną paslaugų kaininką rasite čia.


DUK

1. Ar danties skausmas praeis savaime?

Ne, skausmas įspėja apie pažeidimą. Tai gali būti ėduonis ar kita problema. Nesikreipiant pagalbos, skausmas tik stiprės, o pažeidimas gilės, todėl raginame nedelsti ir kreiptis į gydytoją odontologą.

2. Kas yra terapinis dantų gydymas?

Tai funkcinis ir estetinis dantų plombavimas, endodontinis (šaknų kanalų) gydymas, dantų protezavimas, periodontologija ir daugybė kitų procedūrų, kurios kiekvienam pacientui parenkamos individualiai, atsižvelgiant į konkrečius nusiskundimus.

3. Kiek laiko trunka gydymas?

Situacija skiriasi priklausomai nuo problemos masto ir pažeidimų pobūdžio. Vis dėlto, dažniausiai gydymui užtenka vieno apsilankymo, kurio vidutinė trukmė yra 1 valanda.

4. Ar terapinis gydymas bus skausmingas?

Ne, dauguma odontologinių procedūrų atliekama vietinėje nejautroje, kad pacientas nejaustų skausmo ir diskomforto.

5. Ar Jūsų klinikoje atliekamas dantų gydymas vaikams?

Taip, labai rūpinamės vaikų dantukais. Patyrę mūsų specialistai nuramins vaiką, supažindins su gydymo eiga ir atliks reikalingas odontologines procedūras be baimės.

6. Kas yra kariesas?

Tai sparčiai paūmėjanti liga, kuri atsiranda dėl burnoje esančių rūgščių imant irti kietiesiems dantų audiniams.

6. Ar kariesą būtina gydyti?

Negydomas kariesas palaipsniui pereina į danties nervo, dantenų ir kaulų pažeidimus, galinčius sukelti pavojingas komplikacijas: infarktą, insultą, aterosklerozę, virškinimo sistemos ligas, priešlaikinį gimdymą, veido deformacijas ir kt.


Odontologinio gydymo eiga

Kiekvieno paciento situacija yra individuali, tačiau kviečiame susipažinti su svarbiausiais gydymo etapais:

 • Konsultacija. Įvertinama paciento būklė – jeigu būtina, atliekama rentgeno nuotrauka, nuimami dantų atspaudai ir kiti diagnostiniai tyrimai. Analizuojant gautus duomenis, sudaromas preliminarus gydymo planas.
 • Dantų gydymas. Dažniausiai gydymas atliekamas bendrinėje nejautroje. Suveikus nuskausminimui, atliekamos suplanuotos gydymo procedūros: dantų plombavimas, šaknų kanalų gydymas, danties šalinimas ir pan. Jeigu paciento situacija sudėtingesnė, gali prireikti daugiau vizitų.
 • Palaikomieji vizitai. Siekiant išvengti problemos pasikartojimo ir kitų dantų / dantenų ligų, rekomenduojame 2 kartus per metus atlikti profilaktinę dantų ir burnos ertmės apžiūrą bei pasirūpinti profesionalia burnos higiena.

"Dantesa" klinikoje dirba patyrę specialistai, kurie įvertins situaciją, atliks diagnostinius tyrimus ir suteiks Jums reikalingą pagalbą.

Dantų gydymo svarba

Pajutus dantų skausmą, jautrumą, nenumokite ranka. Laiku apsilankius pas gydytoją odontologą, galite džiaugtis šiais privalumais:

 • Išsprendžiamos odontologinės problemos. Pasireiškus pirmiesiems dantų ir dantenų pažeidimams neverta tikėtis, kad jie praeis savaime. Vienintelis būdas pamiršti skausmą ir diskomfortą – kreiptis į gydytoją odontologą.
 • Apsisaugoma nuo komplikacijų. Uždelsus kreiptis į gydytoją, sąlyginai mažos sveikatos problemos tampa didelėmis. Negydomas dantų kariesas (ėduonis) skverbiasi į gilesnius danties audinius ir lemia pažeidimus šaknų kanaluose. Iš ten infekcija gali pasiekti aplinkinius audinius ir lemti danties netekimą ir dar sudėtingesnes sveikatos komplikacijas.
 • Gydymas kainuoja mažiau. Ne paslaptis, kad atidėliotas gydymas smarkiai išbrangsta. Pavyzdžiui, negrįžtamai pažeisto danties atkūrimas apima tokias procedūras, kaip danties šalinimas, implantacija ir danties protezavimas. Taigi, gydymas tokiu atveju yra kompleksinis, trunka ilgiau, kainuoja brangiau, o atsistatymo laikotarpis taip pat yra gerokai ilgesnis. Todėl nedelskite ir kreipkitės į gydytoją laiku. Jūsų dantys Jums padėkos!