Keramikiniai breketai

Tradicinis dantų tiesinimas naudojant metalinius breketus šiandien nėra vienintelė išeitis. Pacientams, ieškantiems estetiškesnių, mažiau pastebimų ortodontinio gydymo sprendimų, rekomenduojami keramikiniai breketai.

Kiek trunka dantų tiesinimas keramikiniais breketais?

Kiekvieno paciento situacija yra individuali, tačiau vidutiniškai prireikia apie 18 – 24 mėnesių norimam rezultatui pasiekti.Kainos:

Keramikiniai standartiniai breketai

770 eur

Keramikiniai beligatūriai breketai

850 eur

Informaciją apie kitų paslaugų kainas rasite čia.


Kas atlieka dantų tiesinimą?


DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie keramikinius breketus.

1. Ko tikėtis užbaigus gydymą?

Nuėmus breketus, svarbu išsaugoti pasiektą rezultatą: pacientui suteikiami palaikomieji (retenciniai) aparatai. Tai dažniausiai yra iš vidinės pusės tvirtinamas (nenuimamas) lankelis ir išimama plokštelė arba kapos, nešiojamos nakties metu.

2. Kokiais atvejais negalima rinktis keramikinių breketų?

Jie gali netikti / būti mažiau veiksmingi, jeigu paciento situacija itin sudėtinga, pavyzdžiui, reikia žandikaulio operacijos.

Ar šie breketai tinka ir Jums, atsakyti galės diagnostinius tyrimus atlikęs gydytojas ortodontas.

3. Ar keramikiniai breketai nenulūš / neįskils valgant maistą?

Lyginant su metaliniasi breketais, keramikiniai yra šiek tiek trapesni, todėl mėgaujantis kietais, lipniais produktais, neatsargiai kramtant maistą, gali būti pažeisti. Šios bėdos išvengsite atsargiai kramtant maistą ir laikantis gydytojo rekomendacijų.

Keramikinių breketų nauda

 • Puikūs dantų tiesinimo rezultatai. Kartais tenka išgirsti pacientų klausimą, ar šie breketai yra tokie pat efektyvūs, kaip metaliniai. Daugybė sėkmingų gydymo atvejų rodo, kad iš keramikos pagaminti breketai savo veiksmingumu niekuo nenusileidžia tradiciniams. Gydymo trukmė su keramikiniais breketais taip pat neprailgsta, todėl pasirinkę šią dantų tiesinimo priemonę tikrai nenusivilsite.

 • Pritaikomi daugeliu atvejų. Pasitelkus keramikinius breketus, galima sėkmingai išspręsti lengvas ir vidutines ortodontines problemas. Jie tinka daugeliui pacientų, todėl tai universali ir populiari gydymo priemonė.
 • Mažiau emocinio diskomforto. Nors metaliniai breketai daliai pacientų tampa žavia stiliaus detale, jie patinka toli gražu ne visiems. Dalis žmonių atidėlioja ortodontinį gydymą nuogąstaudami, kad tradiciniai dantų ir sąkandžio tiesinimo aparatai atrodo labai nepatraukliai, iš karto krenta į akis. Jeigu taip jaučiatės ir Jūs, verta apsvarstyti keramikinius breketus. Iš tolo jie sunkiai pastebimi, todėl dantis tiesinti tampa gerokai drąsiau ir estetiškiau.

Ortodontinio gydymo eiga

 • Apžiūra. Nuimami dantų atspaudai, daromos rentgeno nuotraukos. Įvertinama, ar gali būti atliekamas dantų tiesinimas naudojant iš keramikos pagamintus breketus.

 • Pasiruošimas. Gauti rezultatai aptariami su pacientu, jam pristatomas dantų tiesinimo planas, nurodoma preliminari gydymo trukmė.
 • Dantų tiesinimas. Kito vizito metu klijuojami iš keramikos pagaminti breketai, tvirtinamas skaidrus lankelis, suteikiama informacija apie dantų priežiūrą gydymo metu.
 • Gydymo eiga. Reguliarūs vizitai, kurių metu vertinama pažanga, paveržiami breketai.

Standartiniai ar beligatūriniai breketai?

Siūlome gydymą įprastais keramikiniais breketais ir modernesnės konstrukcijos, beligatūriniais breketais. Trumpai aptarkime, kuo šie breketai panašūs ir kuo – skiriasi:

Standartiniai keramikiniai breketai
 • Išvaizda: keramikinių breketų spalva pritaikoma prie natūralios dantų spalvos, todėl yra mažiau pastebimi nei metaliniai breketai;

 • Gydymo greitis: dantų tiesinimas šiais breketais vyksta šiek tiek lėčiau nei beligatūriniais;
 • Patogumas: prie breketų dažniausiai priprantama per pora savaičių, pas gydytoją ortodontą tenka lankytis kas 6 – 8 savaites;
 • Kaina: kainuoja pigiau nei beligatūriniai breketai.
Keramikiniai beligatūriniai breketai
 • Išvaizda: estetiški breketai, kurių profilis yra aukštesnis nei standartinių keramikinių, todėl yra dar mažiau pastebimi;

 • Gydymo greitis: turi specialų lanko fiksavimo mechanizmą, todėl ortodontinis gydymas vyksta šiek tiek trumpiau, yra komfortiškesnis;
 • Patogumas: prie beligatūrinių breketų lengviau priprantama, šiek tiek rečiau lankomasi pas gydytoją ortodontą;
 • Kaina: šiek tiek aukštesnė nei standartinių breketų.